Antal Lóránd (1903-1975): Fekvő női akt, 1935. Olaj, vászon, jelzett, ... https://www.darabanth.com/de/411-Fernauktion/411.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~505001/Antal-Lorand-1903-1975-Fekvo-noi-akt-1935-Olaj-vaszon-jelzett-serult-Dekorativ-kis~II2534111
2534111
10008
411
95000
Beschreibung: Antal Lóránd (1903-1975): Fekvő női akt, 1935. Olaj, vászon, jelzett, sérült. Dekoratív, kissé sérült korabeli fa keretben, 60×100 cm
: pelikán_kristóf