1935-1936 Szent Vince a szeretetműveknek folyóirat közlönye, VII. évf. 1-10. sz. 1935. január-június, szeptember-december, VIII. évf. 1-10 sz. 1936. január-június, szeptember-december. Két teljes évfolyam. Átkötött kopott, foltos félvászon-kötésben.