Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 22

Günter Wermusch: A gyémánt története. Bp., 1987, Kossuth. Kiadói papírkötés, kötés megtört.
17143.

Rufpreis:
1 200 HUF

Herman Ottó: A madarak hasznáról és káráról. Nemzeti Könyvtár. Bp., 1960, Gondolat. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, foltos, kissé kopott borítóval.
17144.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vertse Albert: Erdő-mező madarai. Ifj. Tildy Zoltán fekete-fehér fotóival. Bp.,1959, Mezőgazdasági Kiadó. harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, az elülső szennylap kissé foltos
17145.

Rufpreis:
1 200 HUF

Steve Jones: Darwin szelleme. A fajok eredete - mai változatban. Bp., 2003, Typotex. Kiadói kartonált papírkötés.
17146.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Cseri Rezső: A természet múzeumai. Bp., 1989, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
17147.

Rufpreis:
800 HUF

17148.

Rufpreis:
2 000 HUF

Schmidtné dr. Holló Erzsébet: A belső csend megteremtése. Kiadói papírkötés. Pécs, é.n. Alexandra. Kiadói papírkötés.
17149.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

17150.

Rufpreis:
1 400 HUF

17151.

Rufpreis:
800 HUF

A Búvár zsebkönyvek sorozat 6 kötete +  Siroki Zoltán: Díszmadarak a Lakásban Mezőgazdasági Kiadó, 1990
17152.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF