17135.
Beendet 411. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Peggy Jett Pittenger: The Wonderful World of Ponies. New York, 1973, Arco. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, és gerinccel.