Móricz Zsigmond: Pipacsok a tengeren. Szigethy István rajzaival. Bp., (1938), Athenaeum. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval., laza kötéssel, nádudvari. vitéz Kiss Lajos ex librisével