Hóman Bálint-Dr. Csapody Csaba-Dr. Bakács István János et alii.: Szent István. Első nagy királyunk élete és alkotásai. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 88+6 p. Kiadói dúsan aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés,kissé kopott borítóval.