Dr. Balanyi György: Világpolitika. A világtörténet legújabb fejezete (1871-1914). Kultura és Tudomány. Bp., 1918, Franklin. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval, javított kötéssel, volt könyvtári példány.