Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 40
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2557260
17090
411
Books: Gastronomy and Gardening
Szabadfalvi József: Az extenzív állattenyésztés Magyarországon. Műveltség és Hagyomány XII. Debrecen, 1970., Kossuth Lajos Tudományegyetem. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 800 példányban.
2560388
17091
411
Horváth Ilona: Szakácskönyv. Bp.,1963, Magyar Nők Országos Tanácsa. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel, hiányzó elülső, kijáró hátsó szennylappal, hátul tollas receptekkel jegyzetelt. + cca 1989 Receptfüzet, 18 sztl. lev.
2555413
17092
411
Max de Roche: A szerelem étkei -a legválogatottabb szerelmi bájitalok, a leghatásosabbnak bizonyult vágygerjesztők hatóerejének, varázserejű titkainak, az általuk nyújtott gyönyöröknek és a hozzájuk vezető recepteknek leírása, Panem Kiadó, Bp. 1991, kiadói keménykötésben, jó állapotban 2561574
17093
411
1928 Műtrágyázási útmutató. Kiadja: M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium. Bp., 1928., Budapesti Hírlap, 19+1 p. Papírkötés, foltos.
2561060
17094
411
Szegény asszony szakácskönyve. Szeged, é.n. Egel Lajos. Kiadói papírkötésben 1200 pld kereskedelmi forgalomba nem került. 2530722
17095
411
A mi süteményes könyvünk. Váncza sütőpor könyve. Bp., é.n., Váncza és Társa. 8 sztl. lev. Kiadói tűzött papírkötés, foltos borítóval. 2224317
17096
411
2561079
17097
411
Vízvári Mariska szakácskönyve. Száz specialitás. Reprint kiadás. Bp, 1986, Közgazdasági és Jogi Kiadó. Illusztrált kiadói kartonált papírkötésben, 2562377
17098
411
A jó barátnő. Kitűnő magyar szakácskönyv. Gyoma, Kner. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2499497
17099
411
600
2562312
17100
411
Táplálkozzunk helyesen! Bp., é.n., M. Kir. Közellátásügyi Miniszter Közellátási Hivatala/Stádium Rt. 48 p. Kiadói tűzött papírkötés, szakadt, sérült, foltos, viseltes állapotban.
2560565
17101
411
G. Vanek: A gyümölcstermő növények. szőlő és zöldségnövények betegségeinek és kártevőinek atlasza. Bratislava 1973. Vászon kötésben, papír védőborítóval Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF