Tétel

Rufpreis:

1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD

Beschreibung:

Horváth Ilona: Szakácskönyv. Bp.,1963, Magyar Nők Országos Tanácsa. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel, hiányzó elülső, kijáró hátsó szennylappal, hátul tollas receptekkel jegyzetelt. + cca 1989 Receptfüzet, 18 sztl. lev.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert