Tétel

Rufpreis:

1 600 HUF

Beschreibung:

Fettich Nándor: A honfoglaló magyarság művészete. Ars Hungarica 11. Szerk.: (Oltványi-Ártinger Imre.) Bp., 1935, Bisztrai Farkas Ferenc,(Maretich-ny.), 34+2 p.+32 (fekete-fehér képtáblák) t.+ Átkötött félvászon-kötés, egy-két képtáblán sérülésnyommal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz