Diener-Dénes József: Lionardo da Vinci és a renaissance kialakulása. Művészeti könyvtár. Bp., 1906., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói szecessziós aranyozott, illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos gerinccel.
Dr. Chyzer Béla (1868- 1910) orvos ex libris-ével.