Tétel

Rufpreis:

1 600 HUF

Beschreibung:

Diener-Dénes József: Lionardo da Vinci és a renaissance kialakulása. Művészeti könyvtár. Bp., 1906., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói szecessziós aranyozott, illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos gerinccel. Dr. Chyzer Béla (1868- 1910) orvos ex libris-ével.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras