Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF

Beschreibung:

Die Erotik in der Photographie. Die geschichtliche Entwicklung der Aktphotographie und des erotischen Lichtbildes und seine Beziehungen zur Psichopathia Sexualis. Wien-Berlin-Lepizig, 1931., Verlag für Kulturforschung. Rendkívül gazdag fekete-fehér és színes erotikus képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé foltos, kissé sérült kartontokban, három kép hiányzik.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor

  • Ă–ffnungszeiten:

FĂĽr Details klicken