Prof Dr. J. Balassa-Prof. L. Pálóczy: Ungarisch. Original Methode Toussaint-Langenscheidt. Brieflicher Sprach- und Sprech-Unterricht fu?r das Selbststudium der Ungarischen Sprache. Berlin-Schöneberg,én.,Langenscheidtschen Verlagsbuchhandlung. Német és magyar nyelven. Kiadói egészvászon-mappában, kiadói aranyozott, festett kiadói kartontokban, a kartontok elülső tábláján díszesen illusztrált szentkoronás nemzeti kiscímerrel, a borítón kopásnyomokkal.