Hollóházi likőrös pohár 6db, dobozban, aranyozott, matricás porcelán, ... https://www.darabanth.com/de/410-Fernauktion/410.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Hollohazi-likoros-pohar-6db-dobozban-aranyozott-matricas-porcelan-jelzett-aranyozott-Cse~II2545193
2545193
11273
410
Beschreibung: Hollóházi likőrös pohár 6db, dobozban, aranyozott, matricás porcelán, jelzett, aranyozott Csepel Művek monogram, m:4,5cm
: karap_norbert