Antik, negyedütős, inga járatos oszlopos asztali óra. XIX. sz. második... https://www.darabanth.com/de/410-Fernauktion/410.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Uhren~500010/Antik-negyedutos-inga-jaratos-oszlopos-asztali-ora-XIX-sz-masodik-fele-Intarzias-fa-test~II2421898
2421898
11641
410
50000
Watches
Beschreibung: Antik, negyedütős, inga járatos oszlopos asztali óra. XIX. sz. második fele. Intarziás fa test, vésett réz számlap, felhúzó kulccsal. Óra járat működik, az ütő rész nem. Kisebb sérülésekkel. cm
: karap_norbert