Kováts Albert (1936-): Háztetők (cím nélkül). Filctoll, papír, jelzett, Kováts Albert autográf ajándékozási soraival Soós Imre részére 1966-ból, lap teteje papírra kasírozva, 21×28,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Öreg sváb. Fametszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. I./XV. számozással, hátoldalán a művész autográf feliratával, MNG kiviteli pecséttel és Generalart címkével. Paszpartuban, 18,5x8,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Körtvélyessy Magda (1919-2007): Izzó táj. Olaj, papír, jelzés nélkül, papírra kasírozva. 15,5x9 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.