Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 323

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Enteriőr. Olaj, vászon, jelzett. Kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 39,5×49 cm
10159.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Kopasz Tamás (1958- ): ... foggal és a körömmel (?). Olaj, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 41,5x29,5 cm
10160.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Kovács Kálmán (1927-): Női akt. Litográfia, papír. Jelzett. Paszpartuban. 34×21 cm.
10161.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Kováts Albert (1936-): Háztetők (cím nélkül). Filctoll, papír, jelzett, Kováts Albert autográf ajándékozási soraival Soós Imre részére 1966-ból, lap teteje papírra kasírozva, 21×28,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
10162.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Lant, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
10163.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Ősök fája, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
10164.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kozma Lajos (1884-1948): Összefonódás, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
10165.

Rufpreis:
8 000 HUF
28

König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Öreg sváb. Fametszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. I./XV. számozással, hátoldalán a művész autográf feliratával, MNG kiviteli pecséttel és Generalart címkével. Paszpartuban, 18,5x8,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
10166.

Rufpreis:
5 000 HUF

Körtvélyessy Magda (1919-2007): Izzó táj. Olaj, papír, jelzés nélkül, papírra kasírozva. 15,5x9 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
10167.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kőhegyi Gyula (1933- ): Fűzfa. Rézmetszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A./IX. számozással, 16,5×11 cm
10168.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kőhegyi Gyula (1933- ): Kunyhó. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (98/100), 7,5×19 cm
10169.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kránitz Margit (1928-2000): Őszi táj. Olaj, farost, jelzett. Díszes, sérült fa keretben, 50x80 cm
10170.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF