Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 323

Józsa Károly (1872-1929): Jókedvűen. Tus, papír, szakadással, 24×19 cm
10135.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Juszkó Béla (1877-1969): Tehenek. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, sérült keretben. 28x42 cm
10136.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
19

Kádár Béla (1877-1956): Aktok fa alatt. Rézkarc, papír, jelzett számozott (10/100), 23,5x30,5 cm. Aláírt hagyatéki bélyegzővel,
10137.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Kádár György (1912-2002): Szobanövény. Linómetszet, dombornyomás, papír, jelzett, 34x24 cm
10138.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kádár György (1912-2002): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 19x29 cm
10139.

Rufpreis:
2 400 HUF

Joseph Kádár (1936-2019): Színes kompozíció. Elektrográfia, papír, jelzett. Művészpéldány E. A. jelzéssel. 19x21 cm
10140.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Joseph Kádár (1936-2019): Konstruktivista kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (99/100). Lapméret: 54,5x40 cm
10141.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Kádár Katalin (1951): Varázslatok V., 1986. Tus, nyomat, papír, jelzett a nyomaton nyomtatva. Paszpartuban. 25×35 cm
10142.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kamarás Béla (?-?, működött a 20. sz. közepén): Absztrakt kompozíció. Tempera, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 14,5x19 cm
10143.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kamarás Béla (?-?, működött a 20. sz. közepén), 3 db mű: Balatonfüredi részletek. Ceruza, papír, jelzés nélkül, helyenként kissé foltos, 21x29 cm
10144.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kamarás Béla (?-?, működött a 20. sz. közepén), 4 db mű: Tihanyi részletek, 1962. Ceruza, papír, jelzés nélkül, 21x29,5 cm
10145.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Kamarás Béla (?-?, működött a 20. sz. közepén): Fonyódi felüljáró, 1962. Ceruza, papír, jelzés nélkül, lapszéli apró sérülésekkel, 21x29,5 cm
10146.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF