Tétel

Rufpreis:

10 000 HUF

61

Beschreibung:

Andy Warhol (1928-1987): John Lennon. Granolitográfia, papír, jelzett a nyomaton. Számozott: 243/2400. Hátoldalán CMOA (Carnegie Museum of Art) bélyegzővel és hologramos grafy.blog matricával. 60x60 cm/ Granolithography on paper. Numbered: 1656/2400. With CMOA (Carnegie Museum of Art) stamp on the reverse. 60x60 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras