Bücher: Sozialwissenschaften Zahl der Lose: 19
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2545996
17141
410
Books: Social sciences
Platon: Lakoma. Ford. és bevezetéssel ellátta: Telegdi Zsigmond. Officina Könyvtár 1. Bp.,1942, Officina. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval.
2545244
17142
410
Books: Social sciences
Dr. Morel Gyula S. J.: Szociológia. Bécs, 1989, OMC, 194 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
2508212
17143
410
Books: Social sciences
Hans-Georg Gadamer: A filozófia kezdete. Horror Metaphysicae sorozat. Bp., 2000, Osiris. Kiadói papírkötés
2522759
17144
410
Books: Social sciences
Dömötör Tekla: Naptári ünnepek - népi színjátszás. Bp., 1964, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói javított papír védőborítóban, kissé foltos borítóval és kissé foltos lapélekkel. Megjelent 1000 példányban.
2506447
17145
410
Books: Social sciences
2316123
17146
410
Books: Social sciences
Ethnographia. 106. évf. 1 sz. Szerk.: Lukács László. Bp.,1995, Magyar Néprajzi Társaság folyóirata. Kiadói papírkötés. 2346465
17147
410
Books: Social sciences
Székely Béla: a Te gyereked. H.n. 1934, Bibliotéka. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF