https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 157

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Diglics György: Száz éves a Miskolci Légszeszgyár. 1882-1982. Miskolc, 1982, Tiszántúli Gázszolgáltató Vállalat,(Borsod m. Nyomdaipari-ny.) Kiadói papírkötés.
1
15084.

Diglics György: Száz éves a Miskolci Légszeszgyár. 1882-1982. Miskolc, 1982, Tiszántúli Gázszolgáltató Vállalat,(Borsod m. Nyomdaipari-ny.) Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tőke István: Mosolygó Tisza mente. Újvidék, 1983, Forum. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
1
15085.

Tőke István: Mosolygó Tisza mente. Újvidék, 1983, Forum. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Heinrich Hauser: Ausztrália. Fordította: Dr. Csordás Nóra. Bp.,é.n.,Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés.
1
15086.

Heinrich Hauser: Ausztrália. Fordította: Dr. Csordás Nóra. Bp.,é.n.,Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szerk.: Temesi Lászlóné. Arborétumok Vas megyében. Jeli, Kámon, Sárvár, Szeleste.  Bp., 1977, Natura. Kartonált papírkötésben. Jó állapotban.
1
15087.

Szerk.: Temesi Lászlóné. Arborétumok Vas megyében. Jeli, Kámon, Sárvár, Szeleste. Bp., 1977, Natura. Kartonált papírkötésben. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tóth Pál-Czeglédi Zsolt: Magyarország gyöngyszemei. H.n., TKK. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
15088.

Tóth Pál-Czeglédi Zsolt: Magyarország gyöngyszemei. H.n., TKK. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szerencs monográfiája. Szerk.: Dr. Frisnyák Sándor, Dr. Gál András. Szerencs, 2005, Szerencs Város Önkormányzata. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói aranyozott műbőr-kötésben.
1
15089.

Szerencs monográfiája. Szerk.: Dr. Frisnyák Sándor, Dr. Gál András. Szerencs, 2005, Szerencs Város Önkormányzata. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói aranyozott műbőr-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kiss Géza: Ormányság. Bp., 1937, Sylvester Rt. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval.
1
15090.

Kiss Géza: Ormányság. Bp., 1937, Sylvester Rt. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kazinczy Ferenc: Pestre. Töredék Kazinczy Ferenc pesti útleírásából. Írta: ezernyolcszázhuszonnyolcban. A képanyagot gyűjtötte és a magyarázó szöveget írta Rexa Dezső. Bp., 1929, Budapest Székesfőváros, 72+6 p.+ 66 t. Kiadói papírkötés, szakadozott, sérült gerinccel és borítóval, 4 hiányzó táblával (XVIII, XXIII, LX, LXV.)
1
15091.

Kazinczy Ferenc: Pestre. Töredék Kazinczy Ferenc pesti útleírásából. Írta: ezernyolcszázhuszonnyolcban. A képanyagot gyűjtötte és a magyarázó szöveget írta Rexa Dezső. Bp., 1929, Budapest Székesfőváros, 72+6 p.+ 66 t. Kiadói papírkötés, szakadozott, sérült gerinccel és borítóval, 4 hiányzó táblával (XVIII, XXIII, LX, LXV.)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar Hírmondó sorozat két, erdélyi témájú kötete: Ódon Erdély I-II. Művelődéstörténeti tanulmányok. Szerk.: Sas Péter. Budapest, 1986, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.  Kincses Kolozsvár I-II. Szerk.: Bálint István János. Budapest, 1987, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
1
15092.

Magyar Hírmondó sorozat két, erdélyi témájú kötete: Ódon Erdély I-II. Művelődéstörténeti tanulmányok. Szerk.: Sas Péter. Budapest, 1986, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. Kincses Kolozsvár I-II. Szerk.: Bálint István János. Budapest, 1987, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2 db Budapest köztéri szobraival kapcsolatos terjedelmes katalógus: Negyven év köztéri szobrai 1945-1985. Budapest kiállítóterem, V. Szabadsajtó út 5, 1985. február 12 - május 8. Bp., 1985, k.n.. 209 p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, hátsó borítón töréssel. + Rajna György: Budapest köztéri szobrainak katalógusa. Bp., 1989, Budapesti Városszépítő Egyesület. 653 p. Kihajtható melléklettel. Kiadói papírkötés.
1
15093.

2 db Budapest köztéri szobraival kapcsolatos terjedelmes katalógus: Negyven év köztéri szobrai 1945-1985. Budapest kiállítóterem, V. Szabadsajtó út 5, 1985. február 12 - május 8. Bp., 1985, k.n.. 209 p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, hátsó borítón töréssel. + Rajna György: Budapest köztéri szobrainak katalógusa. Bp., 1989, Budapesti Városszépítő Egyesület. 653 p. Kihajtható melléklettel. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2 db szegedi szobrászat témájú könyv: Tóth Attila (szerk.): Szegedi szobrászok. Szeged, 1996, Szeged Megyei Város Önkormányzata. 79p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. + Tóth Attila: Szeged szobrai és muráliái. Szeged, 1993, Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata. 446 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15094.

2 db szegedi szobrászat témájú könyv: Tóth Attila (szerk.): Szegedi szobrászok. Szeged, 1996, Szeged Megyei Város Önkormányzata. 79p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. + Tóth Attila: Szeged szobrai és muráliái. Szeged, 1993, Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata. 446 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Budapest, 1896. A város egy éve. Szerk.: Gerő András. Bp., 1996, Budapesti Negyed Alapítvány, 464+(5) p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
1
15095.

Budapest, 1896. A város egy éve. Szerk.: Gerő András. Bp., 1996, Budapesti Negyed Alapítvány, 464+(5) p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse