https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 157
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2523612
15108
410
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Szelényi Károly: Eger. Hevesi képek. Bp., 1987, Képzőművészeti Kiadó/Kossuth Nyomda. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2507196
15109
410
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Szombathy Viktor: Száll a rege várról várra. Szlovákiai vármondák. Pozsony, 1979, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. 2506650
15110
410
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Yann Arthus-Bertrand: Mesél a föld. hn., 2002., Passage. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2507061
15111
410
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Rapcsányi László: Jeruzsálem. Bp.,1984, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2374716
15112
410
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Varázslatos Föld körüli utazás. Vulkánok, vízesések, sivatagok. Olaszország, 1996, Reader's Digest. Színes képekkel és térképekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2345741
15113
410
0
5000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Kuwait, a close look. hn., 1995, Ministry of Information. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2365834
15114
410
0
1400
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Trócsányi Zoltán: Észak nomádjai. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben, kicsit foltos borítóval de egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2345295
15115
410
0
2600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Szacsvay Imre, Szacsvay Péter, Legeza László: Kárpátalja. Bp., 1990, Officina Nova. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói vászonkötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborító, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2411495
15116
410
0
1400
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Soós Péter: Barangolások hazai tájakon I-II. Budapest 1994. Buk, Mediart. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2410532
15117
410
0
2600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Szacsvay Imre, Szacsvay Péter, Legeza László: Kárpátalja. Bp., 1990, Officina Nova. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2446435
15118
410
0
2000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Tolvaly Ferenc: A Zsolnay-kód. Pécs, 2016, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 2446266
15119
410
0
2000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Szabó Zoltán: Cifra nyomorúság. A Cserhát, Mátra, Bükk földje és népe. H.n., é.n., Cserépfalvi kiadása. 30 fekete-fehér fotóval illusztrálva. Műbőr kötésben, újrakötve. Kijáró, helyenként foltos lapokkal. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse