Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 157
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2545381
15048
410
Books: Travelling, Local History
Budapest Statisztikai Zsebkönyve. 1959. Központi Statisztikai Hivatal Budapest Városi Igazgatósága. Bp., 1959., Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói nyl-kötés, volt könyvtári példány.
2472512
15049
410
2523686
15050
410
Dr. Pápa Miklós - Dr. Dénes György: Budai-hegység útikalauz. Bp., 1982, Sport. Kiadói műbőr-kötés, térkép melléklettel.
2520637
15051
410
900
Manga János: Palócföld. Bp.,1979, Gondolat. Gazdag, fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kopott papír védőborítóban.
2545406
15052
410
Dr. Ferenczi Sándor: Kolozsvári útmutató. Kolozsvár, 1941, Erdély. Kiadói papírkötés, széleken hiányos oldalak, gerinc szakadt, viseltes állapotban. 2546630
15053
410
Közigazgatási Tájékoztató 1948. Magyarország községhatáros alaptérképe, jelkulcsa és közigazgatási tájékoztató. Összeáll.: az Országos Rendőri Bejelentő Hivatal. Bp., 1948., (Szikra-ny.), 366 p. Térkép nélkül. Kiadói kopott félvászon-kötés.
2330627
15054
410
2471302
15055
410
2509448
15056
410
Thaly Tibor: A 200 éves városliget. Bp.,1958, Gondolat. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
2517566
15057
410
Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai 9.: Vác, Visegrád. Szerk.: Bodnár Gyula. Bp., 1935, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Térképekkel. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. 2515601
15058
410
Kós Károly: Erdély. Bp.,1988,Szépirodalmi Könyvkiadó. Egészoldalas illusztrációkkal. Reprint. Kiadói egészvászon-kötés.
2528773
15059
410
Petersen, Eugen: Vom alten Rom. Vierte Auflage. Leipzig, 1911, E. A. Seemann, 193+3 p. Negyedik kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott papírkötés, festett lapélekkel, sérült, kissé hiányos borítóval és gerinccel.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF