Petőfi Sándor: János vitéz. Magyarkuti Béla rajzaival. Magyar Kincsek I. Bp., (1940), Athenaeum, 118+(1) p. Szövegközi és egészoldalas, színes és fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos, az utolsó lap kissé sérült.