Bücher: Jagd Zahl der Lose: 14
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2550466
17095
410
Books: Hunting
Dubravius, Janus: A halastavakról. Bp., 2016, Agroinform. Készült 300 példányban. Reprint. Egészvászon kötésben. 2550482
17096
410
Books: Hunting
Danis István, Vuray György: Halász-vadász: A Magyarországon megjelent halászati, horgászati és vadászati folyóiratok jegyzéke 1857-2016. Bp., 2017, Duna-Mix. Kiadói kartonált papírkötésben. 2550502
17097
410
Books: Hunting
Heverdle Frigyes: A pisztráng sportszerű horgászata. Bp., 2021, Magyar Halászati Kultúráért Alapítvány. 56p. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötésben. 2550715
17098
410
Books: Hunting
Bársony István: Vadásztáska. Bp., 1903, Magyar Hírlap. Papírkötésben, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, lapok szélein helyenként apró szakadásokkal. 2549327
17099
410
Books: Hunting
Vígh József: A magyar horgászat krónikája. Bp., 1987, Interpress. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
2547368
17100
410
Books: Hunting
Bécsy László: Vértelen vadászat. Bp., 1985., Natura. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papíkrötés.
2547360
17101
410
Books: Hunting
Jámbor János: Szarvasnász. Bp., 1978, Táncsics. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 2385586
17102
410
Books: Hunting
Tomai Éva, Zoltán János: A Kaukázustól Skóciáig vadásztunk, horgásztunk. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó, Kiadói kartonált papírkötés. 2385664
17103
410
Books: Hunting
Szűtsy Lóránt: Boldog vadászévek. Bratislava (Pozsony), 1980, Madách. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban
2446281
17104
410
Books: Hunting
Széchenyi Zsigmond: Nahar. Indiai utinapló. Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Ötödik kiadás. A szerző felvételeivel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötésekben, kiadói szakadt papírborítóban.
2446279
17105
410
Books: Hunting
2328596
17106
410
Books: Hunting
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF