Régi játékkártyák. Magyar és külföldi kártyafestés. XV-XIX. század. Szerk.: Kolb Jenő. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Reprint! Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.