Tétel

Rufpreis:

10 000 HUF

Beschreibung:

Nyírő József 7 műve: Az én népem; Kopjafák; Havasok könyve; Isten igájában; Úz Bence; Mádéfalvi veszedelem; A sibói bölény. Bp., 1936-1939, Révai. Kiadói halina-kötés (egy félvászon-kötés), kissé kopott, foltos borítókkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras