Tétel

Rufpreis:

75 000 HUF

Beschreibung:

XIX. sz. festő: Gyermek tyúkokkal. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Dublírozott, restaurált. Hátoldalán BÁV 95. aukció címkéjével és krétával írt 162. sorszámmal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 79x63 cm. / XIXth century painter: Child with chicken. Oil on canvas, unsigned, restored, framed, 79x63 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras