10031.
Beendet 41. Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
60 000 HUF
10
P jelzéssel: Strandjelenet, Trouville, Franciaország, 1892. Olaj, fatábla. Fakeretben. 20x26,5 cm / Beach scene, Trouville, France. Oil on wood, signed P 92, framed