10739.
Beendet 409. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
Olvashatatlan jelzéssel (...Lajos?), XX. sz. elején működött magyar festő alkotása: Faluvége (Erdély?), 1909. Olaj, karton, fa keretben, 30×45 cm