Tétel

Rufpreis:

180 000 HUF
487,80 EUR, 562,50 USD

Beschreibung:

Németalföldi festő jelzés nélkül: A bölcsőt ringató lány. Olaj, vászon. XIX. század vége. Minimális restaurálással. Keretben. 38,5x32cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf