11159.
Beendet 409. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Jelzés nélkül: Extra bónusz (cím nélkül). Tempera, papír, sérült. Üvegezett keretben. 29,5x42 cm.