10742.
Beendet 409. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,94 EUR, 43,75 USD
Jelzés nélkül: Csendélet gitárral és maszkkal. Olaj, vászon, sérült, vakkeret nélkül. 60×80 cm