Brassai: Előhívás. Levelek (1920-1940). A szerző 59 fényképével és raj... https://www.darabanth.com/de/409-Fernauktion/409.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~2000010/Brassai-Elohivas-Levelek-1920-1940-A-szerzo-59-fenykepevel-es-rajzaval-Bp-1980-K~II2536445
2536445
16624
409
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Brassai: Előhívás. Levelek (1920-1940). A szerző 59 fényképével és rajzával. Bp., 1980., Kriterion. Fekete-fehér fotókkal, képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kopott papír védőborítóban, sérült elülső szennylappal.
: nagy_andras