1911 Wiener Mitteilungen photographischen Inhalts. XIV. Jahrgang. 1911. Unter Mitwirkung hervorragender Fachmänner hrsg. von R. Lechner. (Wilh. Müller.) Wien, 1911., R. Lechner (Wilh. Müller.) Fekete-fehér egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés.