Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 441

Királyi Lajos: Új versek, versfordítások. Bp., 2017, BÍRÓ family. Kiadói papírkötés. Dedikált
17622.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fekete István: A koppányi aga testamentuma. Történelmi regény. Cseregezán Pál rajzaival. Bp., 1971, Móra. Hetedik kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, javított gerinccel.
17623.

Rufpreis:
1 000 HUF

17624.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fekete István: Hú. Bp., 1975. Móra. Kiadói papírkötésben.
17625.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tudor Arghezi: Ötperces mese. Prózai írások. Ford.: Jánoshegyi György. Bukarest, 1963., Irodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban.   A fordító, Jánosházy György (1922-2015) költő, műfordító, kritikus által Hegedüs Géza (1912-1999) háromszoros József Attila-díjas író, újságíró, költő, kritikus részére dedikált példány.
17626.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vészi Endre: Vendég az esküvőn. Bp.,1968,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés.  A szerző, Vészi Endre (1916-1987) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17627.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tevan Andor levelesládájából. Közreadja: Voit Krisztina. Bp., 1988., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   A közreadó: Voit Krisztina (1940-2010) könyvtáros, könyv- és sajtótörténés által Tolnai Gábor (1910-1990) irodalomtörténész részére dedikált példány.
17628.

Rufpreis:
1 200 HUF

Budavári István: Budaörstől Norholt-ig, és ami közben történt. Bp., é.n., Fischhof-ny., 48 p. Félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17629.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dékány András: A folyam dala. Bp., 1942, Ruszkabányai Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
17630.

Rufpreis:
1 000 HUF

Goda Gábor: Vihar előtt. Bp., 1946. Cserépfalvi. Kiadói papírkötésben, sérült kötés.
17631.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kriminalisztikai tanulmányok III. Bp., 1964. Közgazd. Kiadói papírkötésben
17632.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kaffka Margit: Az élet utján. Válogatott gyűjtemény Kaffka Margit régi és legujabb gyűjteményeiből. Bp., 1918, Nyugat (Pallas-ny.), 97 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, sérült, két lap kijár. Ex libris-szel ("Ex Libris Caroli Kaffka").
17633.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF