Macbeth. Shakespeare tragédiája. Ford.: Szász Károly. Péterfy Jenő magyarázataival és jegyzeteivel. Bp., 1892., Franklin. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, a gerincen apró sérüléssel, néhány foltos lappal.