Tétel

Rufpreis:

1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD

Beschreibung:

Macbeth. Shakespeare tragédiája. Ford.: Szász Károly. Péterfy Jenő magyarázataival és jegyzeteivel. Bp., 1892., Franklin. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, a gerincen apró sérüléssel, néhány foltos lappal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz