Haggard, Rider: Ismeretlen ország. I-II. köt. Ford.: Lándor Tivadar. Fantasztikus regény. Egyetemes Regénytár. Bp.,1898., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, de belül jó állapotban.