Student's Arabic-English Dictionary. Beirut, 1955, Catholic Press. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Arab és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, a könyvtesttől elvált borítóval, műanyag védőfóliában.