Herendi Rotschild mintás szív alakú bonbonniere, rózsákkal. Kézzel fes... https://www.darabanth.com/de/408-Fernauktion/408.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~6/Herendi-Rotschild-mintas-sziv-alaku-bonbonniere-rozsakkal-Kezzel-festett-jelzett-kopasnyo~II2520998
2520998
11180
408
Beschreibung: Herendi Rotschild mintás szív alakú bonbonniere, rózsákkal. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. m: 11cm, d:14cm
: karap_norbert