Herendi 1941 hamutál és gyufatartó, jelzett, kopott, m: 4cm, 9x6cm https://www.darabanth.com/de/408-Fernauktion/408.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~6/Herendi-1941-hamutal-es-gyufatarto-jelzett-kopott-m-4cm-9x6cm~II2528797
2528797
11214
408
Beschreibung: Herendi 1941 hamutál és gyufatartó, jelzett, kopott, m: 4cm, 9x6cm
: karap_norbert