Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 256

Tóth Sándor (1933-) 1983. "Juhász Gyula" egyoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
31000.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tóth Sándor (1933-) 1986. "Vasvári Pál 1827-1849 / Tiszavasvári 1986 Büd MCCXVI - Szentmihály MCCXCII" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1-
31001.

Rufpreis:
6 000 HUF

Tőrös Gábor (1934-) DN "Németh László" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (128mm) T:1-,2
31002.

Rufpreis:
6 000 HUF

Trischler Ferenc (1945- ) DN "Bárczi Gusztáv 1890-1964" egyoldalas, öntött bronz plakett (93mm) T:1-
31003.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Turi György (1952- ) 1998. "Brunner Zoltánné Jámbor Gréte alapító / Időskutatási Alapítvány - Idősgondozási Alapítvány" Br emlékérem (99mm) T:1-
31004.

Rufpreis:
800 HUF

Veres Gyula Alpár (1963-) 2009. "DEVAC 15 éves / Debreczen" Br emlékérem dísztokban (57mm) T:1-
31005.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zutt Richárd (1887-1938) 1916. A Debreceni Egyetem öntött bronz sapkajelvénye, hátoldalán négy darab, felvarrást segítő füllel "DEBRECZENI M. KIR. TUDOMÁNYEGYETEM", szignó nélkül (45,5mm) T:2
31006.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zutt Richárd (1887-1938) 1916. Kétoldalas, öntött rektori díszérem, füllel "I. FERENC JÓZSEF AVSZTRIA CSÁSZÁRA ÉS MAGYARORSZÁG APOSTOLI KIRÁLYA / A HÁBORÚBAN HÓDÍTOTT ANYAGBÓL A DEBRECZENI M. KIR. TUDOM. EGYETEM - REKTORÁNAK 1916" (103mm) T:2 patina
31007.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

1762. "IMP. FRANCISCUS AVG. M. THERESIA AVG. / SECVRITAS DACIAE MDCCLXII" kétoldalas Cu érem az erdélyi határőrség megszervezésének emlékére kiadva Mária Terézia uralkodása alatt. Szign.: P(eter) Kaiserwerth, IDF (Ignatz Donner) (72,37g/59mm) T:2 ph. / Hungary 1762. "IMP. FRANCISCUS AVG. M. THERESIA AVG. / SECVRITAS DACIAE MDCCLXII" Cu medallion commemorating the establishment of the Transylvanian border patrol under the reign of Maria Theresia. Sign.: P(eter) Kaiserwerth, IDF (Ignatz Donner) (72,37g/59mm) C:XF edge error
31008.

Rufpreis:
320 000 HUF
867,21
1 000,00

1880KB "FRANCISCO IOSEPHO I CAESARE AC REGE APOST P. F. A. - MDCCCLXXX / REG. LIT. UNIV. UNGAR. A. D. MARIA THERESIA INSTAURATAE A. .C" kétoldalas Br érem a Nagyszombati Egyetem Pestre költözésének Mária Terézia uralkodása alatt emlékére (175,12g/67mm) T:2 kis ph., kis patina / Hungary 1880KB "FRANCISCO IOSEPHO I CAESARE AC REGE APOST P. F. A. - MDCCCLXXX / REG. LIT. UNIV. UNGAR. A. D. MARIA THERESIA INSTAURATAE A. .C" Br medallion commemorating the the relocation of the University of Trnava to Pest under the reign of Maria Theresia (175,12g/67mm) C:XF small edge error, small patina
31009.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

1896. "Árpád Apánk Ne Féltsd Ősi Nemzeted / I. Ferenc József" kétoldalas, milleniumi bronz emlékérem (29mm) T:2 kis ph.
31010.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

~1920. "Szent Alajos / Szűz Mária" latin nyelvű, jelzetlen Ag emlékérem füllel (7,57g/26mm) T:2,2- patina
31011.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF