Zutt Richárd (1887-1938) 1916. A Debreceni Egyetem öntött bronz sapkajelvénye, hátoldalán négy darab, felvarrást segítő füllel "DEBRECZENI M. KIR. TUDOMÁNYEGYETEM", szignó nélkül (45,5mm) T:2
Zutt Richárd (1887-1938) 1916. Kétoldalas, öntött rektori díszérem, füllel "I. FERENC JÓZSEF AVSZTRIA CSÁSZÁRA ÉS MAGYARORSZÁG APOSTOLI KIRÁLYA / A HÁBORÚBAN HÓDÍTOTT ANYAGBÓL A DEBRECZENI M. KIR. TUDOM. EGYETEM - REKTORÁNAK 1916" (103mm) T:2 patina
1762. "IMP. FRANCISCUS AVG. M. THERESIA AVG. / SECVRITAS DACIAE MDCCLXII" kétoldalas Cu érem az erdélyi határőrség megszervezésének emlékére kiadva Mária Terézia uralkodása alatt. Szign.: P(eter) Kaiserwerth, IDF (Ignatz Donner) (72,37g/59mm) T:2 ph. / Hungary 1762. "IMP. FRANCISCUS AVG. M. THERESIA AVG. / SECVRITAS DACIAE MDCCLXII" Cu medallion commemorating the establishment of the Transylvanian border patrol under the reign of Maria Theresia. Sign.: P(eter) Kaiserwerth, IDF (Ignatz Donner) (72,37g/59mm) C:XF edge error
1880KB "FRANCISCO IOSEPHO I CAESARE AC REGE APOST P. F. A. - MDCCCLXXX / REG. LIT. UNIV. UNGAR. A. D. MARIA THERESIA INSTAURATAE A. .C" kétoldalas Br érem a Nagyszombati Egyetem Pestre költözésének Mária Terézia uralkodása alatt emlékére (175,12g/67mm) T:2 kis ph., kis patina / Hungary 1880KB "FRANCISCO IOSEPHO I CAESARE AC REGE APOST P. F. A. - MDCCCLXXX / REG. LIT. UNIV. UNGAR. A. D. MARIA THERESIA INSTAURATAE A. .C" Br medallion commemorating the the relocation of the University of Trnava to Pest under the reign of Maria Theresia (175,12g/67mm) C:XF small edge error, small patina