Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 256

Párkányi Raab Péter (1967- ) 1994. "Körmend város 750 éves jubileumára 1244-1994 / REX_BELA_QUARTUS" kétoldalas, öntött bronz plakett, eredeti tokban (99mm) T:1- kis patina
30976.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Péter Ágnes (1949-) DN "Mocsáry díj" Br emlékérem faragott fa dobozban (100mm) T:2
30977.

Rufpreis:
3 000 HUF

30978.

Rufpreis:
5 000 HUF

30979.

Rufpreis:
5 000 HUF

Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. "A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára" Br emlékérem. "XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA" (51mm) T:1-,2 Hungary 1865. "40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences" two-sided Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (51mm) C:AU,XF
30980.

Rufpreis:
8 000 HUF

Reményi József (1887-1977) 1946. "Budapest újjáépülése 1946" egyoldalas, öntött bronz plakett, jelzés nélkül (175,5mm) T:2
30981.

Rufpreis:
12 000 HUF
9

Renner Kálmán (1927-1994) 1977. "Sopron 1277-1977" kétoldalas Br plakett (~95mm) T:1-
30982.

Rufpreis:
4 000 HUF

Róna József (1861-1939) ~1933. "Dr. Dános Árpád 1882-1933" egyoldalas bronz plakett (63x53mm) T:1-
30983.

Rufpreis:
12 000 HUF

Róna József (1861-1939) ~1933. "Dr. Dános Árpád 1882-1933" egyoldalas Sn plakett, vastagabb (6mm magas) (63x53mm) T:2
30984.

Rufpreis:
12 000 HUF

30985.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Sebestyén Sándor (1949-) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium" Br emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) / Dr. Balogh Imre (1930-) 1989. "Baksay Sándor 1832-1915 / Kunszentmiklósi Baksay Sándor Gimnázium" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30986.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sebestyén Sándor (1949- ) 2000. "Államalapító Szent István / A Millenium emélékére - Poroszló - Adományozó Halász Károly" kétoldalas, bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
30987.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF