~60db-os kitüntetésekbÅ‘l, jelvényekbÅ‘l, kitűzÅ‘kbÅ‘l, sport dÃjérmekbÅ‘l ... https://www.darabanth.com/de/408-Fernauktion/408.0/Numismatik/Faleristik-Auszeichnungen-Medaillen-Orden~2000019/7E60db-os-kituntetesekbol-jelvenyekbol-kituzokbol-sport-dijermekbol-allo-tetel-4db-~II2531002
2531002
32192
408
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
Beschreibung: ~60db-os kitüntetésekbÅ‘l, jelvényekbÅ‘l, kitűzÅ‘kbÅ‘l, sport dÃjérmekbÅ‘l álló tétel, 4db törzsgárda-igazolvánnyal, fÅ‘leg a szocialista idÅ‘szakból származó darabok (néhány darab sérült). Közte 1951. "Közbiztonsági Érem" arany fokozata a rendÅ‘rség tagjai részére + 1983. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 15 év után, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon + DN "Önkéntes HatárÅ‘r" zománcozott jelvény T:vegyes
: pelikán_kristóf