Tétel

Rufpreis:

2 800 HUF

Beschreibung:

~60db-os kitüntetésekből, jelvényekből, kitűzőkből, sport díjérmekből álló tétel, 4db törzsgárda-igazolvánnyal, főleg a szocialista időszakból származó darabok (néhány darab sérült). Közte 1951. "Közbiztonsági Érem" arany fokozata a rendőrség tagjai részére + 1983. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 15 év után, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon + DN "Önkéntes Határőr" zománcozott jelvény T:vegyes

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf