Tétel

Katalognummer:

13162.
Beendet 408. Fernauktion
Signatur

Rufpreis:

7 500 HUF

Beschreibung:

1983 Szász Endre falinaptár, a művész autográf aláírásával a januári lapon, angol nyelvű, IPV Publishing kiadása, hiánytalan, néhány lap tetején apró sérüléssel, borítón apró kopásnyomokkal, 68×48 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf