Tétel

Katalognummer:

12873.
Beendet 408. Fernauktion
Rahmen

Rufpreis:

7 000 HUF

Beschreibung:

Dekoratív, régi üvegezett, sérült fa képkeret. Keretben olajfestmény olvashatatatlan jelzéssel. Hátoldalán Freimann József aradi kép és képkeret kereskedő 1910 körüli címkéjével. Keret látható méret: 12×8 cm, külső méret: 31x27 cm.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf