2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Bartók Béla kórusművei két- és három szólamra. Gyermek-, női- és férfikarok részére. Bp., 1953, Zeneműkiadó, 82+2 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé sérült lapokkal.