1912 Bp., a M. kir. budapesti. 1. sz. népfölkelő járásparancsnokság által kiállított végelbocsátó levél, Faragó Joachim izraelita vallású könyvelő részére. Hajtva, kis sérülésekkel, 58,5x50 cm