Victoria Austria jelzett kézzel festett porcelán csonttányér, héber fe... https://www.darabanth.com/de/408-Fernauktion/408.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Judaica~25/Victoria-Austria-jelzett-kezzel-festett-porcelan-csonttanyer-heber-felirattal-jelzett-kopott~II2526396
2526396
13836
408
Judaica
Beschreibung: Victoria Austria jelzett kézzel festett porcelán csonttányér, héber felirattal, jelzett, kopott, 18x12 cm
: karap_norbert