1942 Képes Családi Lapok 63. évf. 51. sz., 1942. dec. 27. Zsidó lap, k... https://www.darabanth.com/de/408-Fernauktion/408.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Judaica~25/1942-Kepes-Csaladi-Lapok-63-evf-51-sz-1942-dec-27-Zsido-lap-kulonszam-a-munkaszolga~II2531627
2531627
13806
408
Judaica
Rufpreis:
5 000 HUF 13,55 EUR , 15,63 USD
Beschreibung: 1942 Képes Családi Lapok 63. évf. 51. sz., 1942. dec. 27. Zsidó lap, különszám a munkaszolgálatosokért. 20 p., tűzött papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.
: ra