1933 Nemzeti Szociálista Magyar Munkáspárt országos politikai hetilapja, szerk.: Böszörmény Zoltán, II. évf. 2. sz., 1933. jan. 29.-febr. 5., benne Adolf Hitlert méltató, illetve antiszemita írásokkal, kissé sérült, 4 p.